Musterim.net | Yeni Nesil EmlakçılıkKURUMSAL

Müşterim.net olarak 40 yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerimizi “reçete” ilkesiyle, Gayrimenkul sektörün gereksinim, değer ve eksiklerini gidermek amacıyla kurduğumuz, geliştirilmiş emlak yönetim ve pazarlama sistemdir.

Müşterim.net ülkemizde gayrimenkul kıymetler pazarında faaliyet gösteren inşaat şirketleri, müteahhit şirketleri gayrimenkul danışmanları ve emlakçılara, sahip oldukları gayrimenkul portföylerinin dijital alanda pazarlamaları(Gayrimenkul taşınmazın; Alım- Satım-Takas, İlanları, Reklamları, inşaat Konut projeleri), gayrimenkul veri havuzunu oluşturmayı, doğru kanaldan ulaşılmasını, hedef kitleye ulaşılacak ağların gerekli reklam ve tanıtımlarını sağlayan hizmet platformudur. Yirmi yedi ülke, Avrupa ve Ortadoğu’da ki ticari anlaşmalarımızla milyonlara ulaşan, ülkemizin de bu konuda yatırım çekecek en büyük dijital ağıdır. Sektörel ağlanma, birlik ve dayanışma planlamasını oluşturan, itibar ve prestiji kariyerlerinize katkılarımızla, birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ki dijital pazarlama hizmetlerine ek olarak gayrimenkul sektörüne olanak, değişim, yenilik, gelişim, katkı ve fark yaratacak çözüm çalışmalarımızla sektörümüzün öncü kuruluşuyuz. Bugün Türkiye pazarında emsallerine rastlanan ancak dengi bulunmayan Müşterim.net olarak, hizmet anlayışımızın kök unsurunu güvenli ve şeffaf ticaret ilkesiyle, gayrimenkul danışmanlığının satıcı-alıcı ilişkilerinin iyileştirilmiş, satış ve pazarlama haklarının korunması amacıyla tüm gereksinimlere çözüm sunuyoruz.


Bugün Türkiye pazarında emsallerine rastlanan ancak dengi bulunmayan Müşterim.net olarak, hizmet anlayışımızın kök unsurunu güvenli ve şeffaf ticaret ilkesiyle, gayrimenkul danışmanlığının satıcı-alıcı ilişkilerinin iyileştirilmiş, satış ve pazarlama haklarının korunması amacıyla tüm gereksinimlere çözüm sunuyoruz.


Farkımızı öğrenmek ister misiniz ?


Tek çatı !

Oluşumumuzun kaynağı 40 yıldır süre gelen gayrimenkul deneyimimiz de karşılaştığımız olguları siz değerli meslektaşlarımıza paylaşmaktır. Tecrübe birikimlerimizi gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde yaşanan güven, anlaşmazlık, değer ve pazarlama sorunlarına çözüm planlamalarını revize etmektir. “Nerde birlik orada dirlik" sözünü hatırlatır ve ülkemizdeki tüm gayrimenkul danışmanları, emlak danışmanları, inşaat şirketleri ve müteahhit şirketlerle tek çatı altında toplanarak birbirimizi koruyacak ve geliştireceğiz.


Doğru ticaret !

Gayrimenkul danışmanlığında şeffaf ticaret düzenin sağlanması, profesyonel ve yetkin danışmanlık, resmi hizmet ile birlikte daha saygın, prestijli ve itibarımızın zirve yapacağı nitelikli hizmet dönmene geçiyoruz. Günümüzde hala devam eden ayakçı, kapıcı, ve seyyar emlakların mesleğimize getirdiği itibar kaybının önüne geçerek hakkımız olan değeri birlikte kazanacağız.


Emlak Reçetesi !

Ülkemizin dört bir yanında yapmış olduğumuz anket ve saha araştırmalarımız da gayrimenkul sektörünün talep, ihtiyaç ve problemleri tespit edildi. Bu bağlamda başlattığımız çalışmaların neticesinde sizlere sunduğumuz çözümlerimizi, tecrübelerimizin harmanıyla “dijital uyum" sistemini geliştirdik.


Dijital Uyum !

Dijital uyum ile birlikte pazarlama, anlaşma ve güven altyapısını, diğer portföyler ve kurumlar arası aktif irtibat-haberleşmesini sağlıyoruz. Ayrıca tüm üyelerimizin özel görüşebileceği ücretsiz haber ağını kurduk.Dünyanın yöneldiği dijital pazarda yerimizi alarak interaktif kanallar ile kitlelere daha hızlı ulaşımı sağlayacak ve sizleri, pörtföyünüzü yirmi yedi ülkede tanıtacağız.


Tapum Güvende !

Gayrimenkul sahibi veya vekili tarafınca pazara sunulan tapuların satış ve pazarlama yetkisinin paylaşılması için yapılacak sözleşmenin ve bu sözleşmeye istinaden anlaşmalı olduğumuz Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü hizmeti kapsamında sistemimize kaydedilerek güvenli satış sistemi oluşturulacaktır. Diğer kimseler tarafından olası tapu satış ve devrinin önüne geçerek sizleri koruyacağız.

Satışı başarılı gerçekleşen taşınmazların devir işleminde TKGM yetkilisi huzurunda %4+KDV komisyon tutarının alındığına dair beyan istenecektir. Aksi taktirde gayrimenkul danışmanının hizmet ücreti ödenmez ise tapu devri gerçekleştirilmeyecektir.


Birleşik Ağ !

İş, eğitim, sağlık ve yatırım gibi nedenlerle farklı illerde alınacak veya kiralanacak olan iş yeri, konut, çiftlik, arsa, fabrika vb. gayrimenkullerin dahili olduğu şehre gitmeden kiralanması veya satışı gerçekleşebilecektir Tüm illerimizde ki kurumsal üyelerimiz kendi portföyündeki ürünleri birbirleriyle satabilecek ve buradan alınacak komisyonun paylaşımı sağlanacaktır.


Expert Biziz !

Farklı illerden veya ülkelerden alınacak olan gayrimenkullerin değerini belirleyerek müşterilerimizin güvenilir alışverişine destek veriyoruz.


Önce Siz !

Bizim önceliğimiz sizleri tanıtmak. Müşterim.net içerisinde oluşturacağımız profillerinizle siz değerli üyelerimizin ofis ve danışmanlarınızı tanıtmak, fotoğraf, adres bilgilerinizi, geçmişe ait satış-kira-inşaat bilgileriniz, tanıtıcı ön yazınızla açıklamak , güven ve kalitenizin teminatı için müşterilerinize ait yorum bölümünü oluşturacağımız bir bölüm yaptık.


Tas-As-Al !

Takas ile satış için ayrıca kategorize etmiş olduğumuz arama kriterimiz ile herhangi bir gayrimenkul karşılığında istek doğrultusunda araç, daire, villa, iş yeri, fabrika, bağ, bahçe, tarla takası gibi işlem görebileceksiniz. Takasa katılan ürünlerin ederleri dahilinde alıcı-satıcı tarafınca karşılık gelen ücretler ödenerek değer dengesi sağlanacak. Ayrıca müteahhit firmalar için kat karşılığı arsa, eski konutlara karşı yeni konutların denk değer ödemeleriyle de alışveriş yapılabilecektir.


Hep Birlikte !

Neredeyse tüm illerimizde açacağımız ofislerimiz ve danışmanlarımızla sizlerin öneri, fikir ve yorumlarınıza daima hazır olacağız. Danışmanlarımız için geribildirim şikayet ve değerlendirme sistemimiz var. Sizlerin sistemsel durumlar karşısında yaşayanabilecek tıkanıklıklara tüm destekleri sunacağız.


Kaldır Aç !

İnşaat şirketleri ve müteahhit firmalar için geliştirilmiş olduğumuz pazarlama ve reklam hizmetlerimiz ile müşterilerimize güvenin odağını yaratan yap-sat ve projeden satışlarda aşamalı bildirmelerle inşaatı devam eden yapılara ( temel - kat – tesisat - iç ve dış uygulamalar – peyzaj ve ruhsat alımı gibi) sırasınca belirterek mal sahibi veya proje ortaklarını sistematik bilgilendirecek güvenilirlik ve teminat yaratacaktır.

Ve daha nice çalışmalarımızla siz değerli üyelerimize hizmetlerimizi sağlamaya devam edeceğiz.