Sıkça Sorulan Sorular:

S. Websitemi kendim düzenleyebilir miyim?

Evet. Websitenizi olanak veren isteklerinize göre istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

S. Websitesi.al adresindeki mevcut sitelere ek özellikler ekleyebilirmiyim?

Evet. websitesi.al ekibine telefon, e-posta yada yazılım ofisine gelerek iletişime geçip sektörünüze özel yada kişisel isteklerinize ait ek özellikleri tercih ettiğiniz tasarım ve sisteme eklettirebilirsiniz.

S. Satın aldığım web paketi için kullanım eğitimi alabilirmiyim?

Tercih ettiğiniz websitesi.al sitesindeki size uygun web paketini ve içerik yönetim sistemi hakkında kullanım eğitimi e-posta, telefon yada yazılım eğitim departmanından randevu alarak ürün kullanım eğitimini sağlayabilirsiniz.

S. websitesi.al'daki ürünlerin yazılım altyapısı güvenilirmi?

www.websitesi.al sitesinde kullanımınıza sunulan tüm web paketleri ve internet tabanlı sistemlerin kodlanması ve geliştirilmesi Mİ YAPIM ve Yıldırım Bilişim bünyesinde istihdam edilen profesyönel Bilgisayar mühendisleri tarafından defalarca test edilmektedir. www.websitesi.al'daki tüm ürünler %100 yerli yazılımdır.

S. Aldığım üründen memnun kalmadığım takdirde ürünü iade edebilirmiyim?

www.websitesi.al üzerinden talep edip edindiğiniz tüm ürünleri 15 (onbeş) iş günü içerinde iade edip ürün ücretini geri alabilirsiniz. Ürün ücreti iade şekli nakit, banka havalesi yada kredi kartına iade şeklinde olabilir.

S. Takipmix Nedir?

Takipmix, aklınıza gelebilecek tüm sektörlere hitap edebilen ve sektöre özel çözümler sunan bir internet tabanlı yazılımdır. Çalışma esası müşeterinin Mi Yapım aracılığı ile talep ettikleri özellikleri ve teknik gereksinimleri sisteme eklettirerek ihtiyaca göre detaylandırılabilme esasına dayanır. (Örn: Üretim takip sistemi, personel takip sistemi, öğrenci takip sistemi, emlak takip sistemi)